Souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem uzavření kupní smlouvy

Společnost Libristo Media s.r.o. provádí zpracování Vašich osobních údajů, neboť je to nezbytné pro splnění smlouvy s Vámi ohledně prodeje zboží (nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením takové smlouvy), a dále provádí zpracování Vašich osobních údajů, které je nezbytné pro plnění veřejnoprávních povinností této společnosti.

1. Totožnost a kontaktní údaje správce

Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Libristo Media s.r.o., se sídlem Sychrov 55, 755 01 Vsetín, identifikační číslo: 04448367, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném v Ostravě, oddíl C, vložka 63649 (dále jen „správce“).

Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Libristo Media s.r.o., Sychrov 55, 755 01 Vsetín, adresa elektronické pošty info@nejlevnejsi-knihy.cz, telefon 571 999 099.

Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.

Právní základ zpracování osobních údajů

Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je skutečnost, že toto zpracování je nezbytné pro:

Účel zpracování osobních údajů

Účelem zpracování Vašich osobních údajů je plnění smlouvy mezi Vámi a správcem, včetně doručení zboží a řešení práv z odpovědnosti za vady, či provedení opatření správcem před uzavřením takové smlouvy a dále plnění souvisejících veřejnoprávních povinností správcem.

Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

Doba uložení osobních údajů

Vaše osobní údaje budou zpracovávány po dobu trvání účinků práv a povinností ze smlouvy a dále po dobu nutnou pro účely archivování podle příslušných obecně závazných právních předpisů, nejdéle však po dobu stanovenou obecně závaznými právními předpisy.

Další příjemci osobních údajů

Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou zasílatelské společnosti a jiné osoby podílející se na dodání zboží či realizaci plateb na základě kupní smlouvy, a osoby zajišťující pro správce technické služby související s provozem e-shopu, včetně provozu software a ukládání dat.

Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou Česká pošta s.p. (doprava zboží) IČ 47114983, PPL CZ s.r.o. (doprava zboží) IČ 25194798, Frogman s.r.o. (doprava zboží) IČ 49434624, Zásilkovna s.r.o. (osobní odběry) IČ 28408306, Uloženka s.r.o. (osobní odběry) IČ 24299162, GoPay s.r.o. (finanční služby) IČ 26046768, Heuréka Shopping s.r.o. (služba Ověřeno zákazníky) – IČ 02387727, Seznam.cz, a.s., (marketingové služby) IČO 26168685, Google Ireland Limited (marketingové služby) registrační číslo: 368047, Facebook Ireland Limited (marketingové služby), Stable.cz s.r.o. (datové úložiště) IČ 28741048.

Příjemci Vašich osobních údajů zpracovávaných za účelem plnění povinností vyplývajících z právních předpisů můžou být dále orgány finanční správy či jiné příslušné úřady v případech, kdy tak správci ukládají obecně závazné právní předpisy.

Správce nemá v úmyslu předat Vaše osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci.

Práva subjektu údajů

Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů je nutným požadavkem pro uzavření a plnění smlouvy a bez poskytnutí Vašich osobních údajů není možné smlouvu uzavřít či ji ze strany správce splnit.

V tom, jak se staráme o vaše soukromí, máme jasno. Mohlo by vás ale také zajímat:

Nákupní rádceOsobní odběr Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, ČB a 3717 dalších

Copyright ©2008-21 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíMapa stránek


Můj účet: Přihlásit se
Jsme tu pro vás jako obvykle. Zákaznická podpora a doručení zásilek bez omezení.

Nákupní košík ( prázdný )

Nakupte za 1 199 Kč a
máte doručení zdarma.

Nacházíte se: