Cena dopravy / Nejlevnější knihy

Cena dopravy

Zboží zakoupené v našem obchodě vám zašleme prostřednictvím České pošty, kurýrem PPL, nebo si ho můžete osobně vyzvednout na jenom z našich 12905 odběrních míst. Vyberte si způsob, který vám nejvíce vyhovuje.

Způsob dopravy Cena Poznámka
Balíkovna 49 Kč (+30 Kč dobírka) Zdarma od 1 499 Kč
Vyzvednutí v Zásilkovně 54 Kč (+30 Kč dobírka) Zdarma od 1 499 Kč
PPL Parcel Shop 54 Kč (+30 Kč dobírka) Zdarma od 1 499 Kč
Česká pošta - Balík na poštu 74 Kč (+30 Kč dobírka)
Česká pošta - Balík do ruky 74 Kč (+30 Kč dobírka)
PPL kurýr 99 Kč (+30 Kč dobírka)

Pokud objednáte zboží v hodnotě z poznámky a více (jedná se o cenu zboží včetně DPH), doručíme vám objednávku zdarma. Zakládáme si na kvalitním zabalení každé zásilky. Ke každé zásilce je proto účtováno balné ve výši 9 Kč.

Doručení zásilky do Balíkovny

Česká pošta vás informuje o doručování balíku prostřednictvím e-mailu/SMS zprávy již v den podání. Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí, budete znovu informování pomocí e-mailu/SMS. Balíkovna na poště Pro vyzvednutí na poště budete potřebovat kód pro vyzvednutí a jméno příjemce balíku. Kód pro vyzvednutí najdete v e-mailu nebo v SMS. Vyzvednutí je možné také na základě dokladu totožnosti. Na poštách se můžete setkat s vyvolávacím systémem. Na něm stiskněte tlačítko „Vyzvednutí s kódem“ a zadejte kód pro vyzvednutí. Na řadě tak budete do pár minut! Zásilka je na poště uložena 7 kalendářních dnů. Balíkovna mimo poštu Pro vyzvednutí u našich partnerů budete potřebovat kód pro vyzvednutí a jméno příjemce balíku. Zásilka je u partnera uložena 7 kalendářních dnů. Balíkovna-BOX Pro vyzvednutí balíku je potřeba na displeji boxu zadat kód pro vyzvednutí. Po zadání kódu se otevře schránka a vy si zásilku převezmete. Pokud máte balík s dobírkou, zaplaťte ji předem pomocí odkazu v e-mailu. Dokud balík není zaplacený, schránku nelze otevřít. Zásilka je v boxu uložena 2 kalendářní dny.

Vyzvednutí zásilky v Z-BOXu nebo ve výdejních místech Zásilkovny

Z-BOX: Pohyb zásilky je možné sledovat online nebo v aplikaci Zásilkovny. Zásilku doručenou do Z-BOXu vyzvednete pomocí aplikace Zásilkovna nainstalované na vašem mobilním telefonu s podporou iOS nebo Android. Standardní úložní doba je 2 dny s možnosti prodloužení o 1 den. Výdejní místo: Pohyb zásilky je možné sledovat online nebo v aplikaci Zásilkovny. Zásilku si můžete vyzvednout po doručení SMS hesla na váš mobilní telefon nebo pomocí aplikace Zásilkovna nainstalované na vašem mobilním telefonu s podporou iOS nebo Android. Zásilku je možné vyzvednout pouze v provozní době výdejního místa. Zásilka je na odběrním místě uložená 7 dní s možnosti prodloužení o 14 dní.

Vyzvednutí zásilky v PPL Parcel Shop / Boxu

Pohyb zásilky je možné sledovat online. Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí, budete informování sms a e-mailem. V Parcelshopu si zásilku vyzvedněte do 7 dnů. V Parcelboxu si zásilku vyzvedněte do 3 dnů.

Vyzvednutí balíku na poště

Česká pošta vás informuje o doručování balíku na vybranou pobočku pošty prostřednictvím SMS zprávy již v den podání. Zásilku je možné sledovat online. Po uložení zásilky na pobočce pošty dostanete informační SMS zprávu a v provozní době této pobočky si můžete zásilku vyzvednout.

Doručení Českou poštou - balíku do ruky

Česká pošta vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS zprávy již v den podání. Zásilku je možné sledovat online a změnit způsob doručení nebo vyzvednutí. Pokud nebudete zastiženi při doručování, zásilka bude po dobu 7 dní uložena na nejbližší pobočce České pošty. Instrukce obdržíte prostřednictvím SMS zpávy. Pomocí odkazu na sledování zásilky je možné úložní dobu prodloužit až na 15 dní.

Doručení kurýrem PPL

PPL doručuje balík do 24 hodin. Zásilku je možné sledovat online. Kurýr vám zašle SMS zprávu na váš mobilní telefon s předpokládaným časem doručení a před samotným doručením zavolá na vámi uvedené telefonní číslo. V případě, že vás kurýr nezastihne, zanechá oznámení a balík bude opětovně doručován následující den. Po domluvě s kurýrem je možné zanechat balík na nejbližším PPL ParcelShopu.

Chcete zásilku doručit mimo Českou republiku?

Specializujeme se také na Slovensko nebo Polsko, kde rychle a levně zaslíláme více než 30 000 zásilek ročně.

Tak, dopravu a její ceny jsme probrali. Mohlo by vás ale také zajímat:

Nákupní rádceOsobní odběr Praha, Brno a 12903 dalších

Copyright ©2008-24 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíCookies


Můj účet: Přihlásit se
Všechny knihy světa na jednom místě. Navíc za skvělé ceny.

Nákupní košík ( prázdný )

Vyzvednutí v Zásilkovně
zdarma nad 1 499 Kč.

Nacházíte se: