Balení knih a zásilek / Nejlevnější knihy

Balení knih a zásilek

Zakládáme si na kvalitním zabalení každé zásilky. Knihy zasíláme v obalech z 3 vrstvé lepenky, které byly vyvinuty speciálně pro zasílání knih. Zásilky na osobní odběr jsou baleny do průhledné fólie tak, abyste si je mohli při převzetí jednoduše zkontrolovat. Knihy vám rádi za malý poplatek dárkově zabalíme nebo zašleme přímo obdarovanému s vaším vzkazem.

Zašleme objednávku jako dárek

Rádi byste darovali knihy? Nechte vše na nás. Knihy za vás zašleme přímo obdarovanému spolu s vaším vzkazem. Knihu tak můžete darovat během několika minut ikdyž třeba ještě vůbec nevyšla. Není to skvělé?

Jak na to? Je to snadné!

Co bude dál?

Knihy dárkově zabalíme


Máte knihu jako dárek? Rádi ji pro vás dárkově zabalíme. Knihy jsou skvělý dárek a krásně zabaleny to snad nemůže být ani lepší :-).

Za poplatek 69 Kč vám knihy zabalíme do kvalitního dárkového balícího a opatříme krásnou mašlí. Vše poctivě zabalíme do bublinkové fólie, aby dárek dorazil tak, jak jsme jej připravili.
Na vás zbyde to nejlepší - předat knihu tomu, kdo si ji zasloužil :-).

Balení od srdce

Chcete dopřát pohodlí a bezpečí vaší přepravované knize? Za poplatek 69 Kč vám knihu zabalíme do přírodního bavlněného obalu, který je šetrný k životnímu prostředí.

Učiníte hned několik dobrých skutků:

Doručení na adresu: Knihy k vám dorazí nepoškozeny

Pro zasílání prostřednictvím kurýrních nebo poštovních služeb používáme obaly z 3 vrstvé lepenky, které byly speciálně vyvinuty pro zasílání knih.

Díky své unikátní konstrukci zabraňují možnému poškození při přepravě a navíc chrání knihy tam, kde jsou nezranitelnější - na svých rozích a hřbetu.

Pokud by byly přesto knihy přepravou poškozeny, nic se neděje. Kontaktujte nás a vše společně vyřešíme.

V balení zásilek máme jasno. Mohlo by vás ale také zajímat:

Nákupní rádceOsobní odběr Praha, Brno a 12903 dalších

Copyright ©2008-24 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíCookies


Můj účet: Přihlásit se
Všechny knihy světa na jednom místě. Navíc za skvělé ceny.

Nákupní košík ( prázdný )

Vyzvednutí v Zásilkovně
zdarma nad 1 499 Kč.

Nacházíte se: