O nás / Nejlevnější knihy


Jsme rodina Libristo.

Jsme knižní nadšenci.

Jsme vizionáři.

Jsme objevitelé.Jsme členem rodiny Libristo.
Oslovujeme milovníky literatury nejen v České republice.


Nejlevnější knihy patří do rodiny Libristo. Libristo provozuje knižní e-shopy po celé Evropě! Nabízíme knihy v místním jazyce všech 25 evropských zemí, kde působíme. Soustředíme se také na kompletní nabídku zahraniční literatury v hlavních světových jazycích - angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, italštině a ruštině. Okrajově také na tituly v dalších 30 jazycích. Naší misí je nabízet knihy z celého světa na jednom místě, za jedno poštovné.


Jsme knižní nadšenci.
Svou práci děláme s láskou a maximálním nasazením.


Náš projekt - naše dítě nám nějak přerostlo ...

Začínali jsme s málem v roce 2008. Z původně českého internetového obchodu jsme se postupně rozrostli do celé Evropy. Dnes obsluhujeme milióny zákazníků ročně v 25 evropských státech. S rozsahem naší působnosti roste také naše nabídka, která tvoří více než 21 miliónů titulů. Zákazník u nás vždy najde knihu, kterou hledá.


Jsme vizionáři.
Jsme vždy o stránku dál. Máme rádi změny a nebojíme se jich.


Jak jsme otevřeli pandořinu skříňku ...

Naši nabídka je obrovská. Ne, nepřeháníme. Naše nabídka je jedinečná a je velmi náročné udržet takovou nabídku přehlednou. Věděli jste, že každá země řadí knihy do svých kategorií? A že každá země má kategorie zcela jiné? Pokud bychom sumarizovali všechny kategorie všech zemí do jedné nabídky, mohli byste vybírat knihy přibližně z dvaceti tisíc kategorií. Knihu, kterou hledáte, byste tak pravděpodobně nikdy nenašli. Složité, že? Možná by bylo jednodušší říct, že všechny knihy čteme a po dokonalém zjištění obsahu zařadíme do správné kategorie. Ale bohužel to tak není, čteme pouze většinu :-). Knihy v naší nabídce si přesto můžete přehledně vybrat v několika stovkách kategorií. Problém, který se zdál zprvu jako neřešitelný, jsme vyřešili v roce 2015, kdy jsme se stali součástí mezinárodní skupiny EDItEUR, která si klade za cíl sjednotit knižní kategorie všech zemí. Díky naší pomoci tomuto mimořádnému projektu můžeme nyní nabízet knihy z celého světa přehledně a v kategoriích v národním jazyce. A na to jsme právem velmi pyšní!


Jsme objevitelé.
Od roku 2008 hledáme nakladatelství, která mají co nabídnout.


Oči máme neustále otevřené ...

Díváme se, ptáme se, posloucháme a to jak naše zákazníky, tak i dodavatele. Celosvětově. Za roky praxe víme, jaká je nabídka a odkud knihy získat za co nejlepších podmínek. Každý den zpracováváme a vyhodnocujeme desítky milionů nabídek. Také známe celý proces života knihy. Od prvních odstavců napsaných autorem, přes vydání a distribuci, až po náročné doručení z celého světa do rukou čtenáře. Sami jsme si v roce 2014 zkusili vydat vlastní knihu, abychom přišli na všechna úskalí, s kterými se kniha potýká, než se dostane na knižní pulty. Přehledná celosvětová nabídka knih na jednom místě, za rozumnou cenu a rychlé doručení titulů čtenářům tak, jak jsou zvyklí. To jsou nyní naše priority. Zásilky od nás často odchází v zastoupení knih několika jazyků. Tyto knihy k nám putovali mnoha různými způsoby, z různých částí světa a míří třeba do malé vesnice za symbolické poštovné. Velká část našich zákazníků jsou lidé pestrých zájmů, kteří u nás najdou velmi specifické knihy, které se do češtiny nepřekládají. A nás velmi těší, že můžou být společně s námi, vždy o stránku dál.
Naše hodnoty


Optimismus

Do naší práce dáváme kus sebe. Bez toho by nás to ani nebavilo. Nemáme přesně stanovený pracovní čas, práce nás baví a každému kroku věnujeme láskyplnou péči. Vždy s respektem k lidem a našemu okolí.

Tým

Náš tým je to nejcennější co máme. Každý den usilujeme o to, aby se u nás lidé cítili skvěle. Vzájemné vztahy stavíme na důvěře a otevřenosti. A taky chceme, aby v týmu byla sranda a společná práce nám dělala radost.

Inovace

Máme rádi moderní řešení. Ať už se jedná prodej knih, tvorbu našeho firemní systému, nebo nákup kávovaru. Vždy hledáme cestu, která je efektivní. Jsme tým mladých lidí a nemáme rádi žádné složitosti. Upřednostňujeme jednoduchost, přehlednost a hlavně funkčnost. Nad věcmi přemýšlíme a snažíme se je dělat vždy nejlépe jak dovedeme.

Ekologie

Díváme se nejenom před sebe, ale hlavně kolem sebe. Záleží nám na životním prostředí. Usilujeme o to, aby chod naší firmy byl šetrný k životnímu prostředí. Balíme co nejvíce bezodpadově, tiskneme na 100 % recyklovaný papír z místních zdrojů, podporujeme ekologické organizace a měníme svoje každodenní zvyky. Malými kroky, každý den.

O tomto obchoděOsobní odběr Praha, Brno a 12903 dalších

Copyright ©2008-24 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíCookies


Můj účet: Přihlásit se
Všechny knihy světa na jednom místě. Navíc za skvělé ceny.

Nákupní košík ( prázdný )

Vyzvednutí v Zásilkovně
zdarma nad 1 499 Kč.

Nacházíte se: