Heartstopper Volume Two / Nejlevnější knihy
Heartstopper Volume Two

Kód: 21331917

Heartstopper Volume Two

Autor Alice Oseman

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne ... celý popis

288

Původní cena: 392 Kč

Ušetříte 104 Kč


Skladem u dodavatele
Odesíláme za 3-5 dnů
Přidat mezi přání

Mohlo by se vám také líbit

Dárkový poukaz: Radost zaručena

Objednat dárkový poukazVíce informací

Více informací o knize Heartstopper Volume Two

Nákupem získáte 29 bodů

Anotace knihy

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon.

Parametry knihy

Zařazení knihy Knihy v angličtině Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories Comic strip fiction / graphic novels (Children's / Teenage)

Na knihu sleva pro
ISIC/ITIC držitele

288

Oblíbené z jiného soudku



Osobní odběr Praha, Brno a 8168 dalších

Copyright ©2008-22 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíCookies


Můj účet: Přihlásit se
Jsme tu pro vás jako obvykle. Zákaznická podpora a doručení zásilek bez omezení.

Nákupní košík ( prázdný )

Nakupte za 1 499 Kč a
máte doručení zdarma.

Nacházíte se: