Kód: 00202738
Autorka spolu se svou sestrou tvoří pod značkou Apták, která si získala již řadu příznivců z řad laiků i odborné veřejnosti. Apták má v malbě na textil široký záběr, mnoho nápadů a nebrání se žádnému experimentu, což by rád uplatn ... celý popis
Čeština
170 Kč

Potřebujete více kusů?Máte-li zájem o více kusů, prověřte, prosím, nejprve dostupnost titulu na naši zákaznické podpoře.
Anotace knihy
Autorka spolu se svou sestrou tvoří pod značkou Apták, která si získala již řadu příznivců z řad laiků i odborné veřejnosti. Apták má v malbě na textil široký záběr, mnoho nápadů a nebrání se žádnému experimentu, což by rád uplatnil i pokračování knížky Malby na trika, kde chce ukázat mnohostrannost využití tekutých barev, které nejsou zatím v Čechách tolik známé jako klasické textilní barvy zahuštěné. Tekuté barvy mají obrovský potenciál využití, mnoho možností efektů, jsou mnohonásobně kreativnější než klasické barvy a byla by škoda laickou i odbornou veřejnost s těmito poznatky neseznámit. Otvírají se možnosti sprejování, použití válečku a různých chemických efektů. Tekuté textilní barvy jsou na našem trhu teprve chvíli, jejich problematice se žádná knížka ještě nevěnovala, pokud autorka ví. Sama je poslední rok vyučuje na svých kurzech a podle nadšených reakcí jejich žáků se toto výtvarné pole se zatím jeví jako neprobádané a velmi zajímavé. Otvírá se velké pole působnosti neprobádané techniky, což pravděpodobně ocení především odborná veřejnost. Ale určitě v knížce autorka nezapomene na začátečníky, což nakonec v oblasti tekutých barev bude pravděpodobně naprostá většina čtenářů, protože se jedná o novinkovou věc.
Parametry knihy
Zařazení knihy Knihy v češtině Populárně naučná pro dospělé Domov a zahrada Ruční práce a řemesla
170 Kč
Čeština
Osobní odběr Praha, Brno a 48021 dalších
Copyright ©2008-26 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíCookies
Vrácení do měsíce
571 999 099 (8-15.30h)Nákupní košík ( prázdný )