Bad Guys (The Bad Guys #1)

Kód: 12496981

Bad Guys (The Bad Guys #1)

Autor Aaron Blabey

SOON TO BE A MAJOR MOTION PICTURE I wish I'd had these books as a kid. Hilarious -- Dav Pilkey, creator of Captain Underpants and Dog Man This New York Times bestselling illustrated series is perfect for fans of Dog Man and Capt

232

Původní cena: 243 Kč

Ušetříte 11 Kč


Skladem u dodavatele
Odesíláme za 14-21 dnů
Přidat mezi přání

Mohlo by se vám také líbit

Dárkový poukaz: Radost zaručena

Objednat dárkový poukazVíce informací

Více informací o knize Bad Guys (The Bad Guys #1)

Nákupem získáte 23 bodů

Anotace knihy

SOON TO BE A MAJOR MOTION PICTURE I wish I'd had these books as a kid. Hilarious -- Dav Pilkey, creator of Captain Underpants and Dog Man This New York Times bestselling illustrated series is perfect for fans of Dog Man and Capt

Parametry knihy

Zařazení knihy Knihy v angličtině Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories Humorous stories (Children's / Teenage)

232

Oblíbené z jiného soudku



Osobní odběr Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, ČB a 3369 dalších

Copyright ©2008-21 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíMapa stránek


Můj účet: Přihlásit se
Jsme tu pro vás jako obvykle. Zákaznická podpora a doručení zásilek bez omezení.

Nákupní košík ( prázdný )

Nakupte za 1 199 Kč a
máte doručení zdarma.

Nacházíte se: