Kód: 01104192
Kniha Arnolda Aronsona Looking into the Abyss (Pohled do propasti) je výborem esejů, přednášek, proslovů a článků předního amerického divadelního historika a teoretika, jehož prvotním předmětem zkoumání a zájmu je scénografie jako ... celý popis
Čeština
213 Kč

Potřebujete více kusů?Máte-li zájem o více kusů, prověřte, prosím, nejprve dostupnost titulu na naši zákaznické podpoře.
Nákupem získáte 21 bodů
Anotace knihy
Kniha Arnolda Aronsona Looking into the Abyss (Pohled do propasti) je výborem esejů, přednášek, proslovů a článků předního amerického divadelního historika a teoretika, jehož prvotním předmětem zkoumání a zájmu je scénografie jako nedílná součást divadelní inscenace, její vizuality, která má stejnou důležitost jako slovo, pohyb herce, zvuk, hudba apod. Dalším důležitým aspektem je chápání divadla jako prostorového umění v čase a s interaktivní účastí diváka. Nechápe tedy scénografii pouze jako výtvarné umění, které je možné studovat odděleně od všech ostatních složek.
Parametry knihy
Zařazení knihy Knihy v češtině Učebnice a odborná literatura Společenské a humanitní vědy Umění
213 Kč
Čeština
Osobní odběr Praha, Brno a 47484 dalších
Copyright ©2008-26 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíCookies
Vrácení do měsíce
571 999 099 (8-15.30h)Nákupní košík ( prázdný )