Confessor

Kód: 04025408

Confessor

Autor Daniel Silva

A stunning, complex thriller of ancient and modern betrayal that will appeal to fans of John Le Carre and Dan Brown.

238

Původní cena: 317 Kč

Ušetříte 79 Kč


Skladem u dodavatele
Odesíláme za 4-7 dnů
Přidat mezi přání

Mohlo by se vám také líbit

Dárkový poukaz: Radost zaručena

Objednat dárkový poukazVíce informací

Více informací o knize Confessor

Nákupem získáte 24 bodů

Anotace knihy

A stunning, complex thriller of ancient and modern betrayal that will appeal to fans of John Le Carre and Dan Brown.

Parametry knihy

Zařazení knihy Knihy v angličtině Fiction & related items Thriller / suspense

Na knihu sleva pro
ISIC/ITIC držitele

238

Oblíbené z jiného soudku



Osobní odběr Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, ČB a 2879 dalších

Copyright ©2008-20 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíMapa stránek


Můj účet: Přihlásit se
Jsme tu pro vás jako obvykle. Zákaznická podpora a doručení zásilek bez omezení.

Nákupní košík ( prázdný )

Nakupte za 1 199 Kč a
máte doručení zdarma.

Nacházíte se: