Pro partnery

Staňte se našimi partnery a rozšiřte tak své možnosti. Nabízíme výměnu letáků, která vám zajistí výhodnou reklamu či zajímavé slevy pro vaše zákazníky. Nebo přímo prodávejte s námi! Ať už na základě provizního systému, nebo přímo ve vašem vlastním e-shopu. Spolupracovat s námi se vyplatí!

Vklad vašich letáků do našich zásilek

Nabízíte zajímavou slevu na vaše výrobky či služby? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi přidáme letáky s vaší nabídkou do našich zásilek. Tato forma spolupráce vám přinese možnost představit vaše výrobky, slevy nebo akce potencionálním zákazníkům.

Proč spolupracovat právě s námi?

Slevové poukázky pro vaše zákazníky

Pokud chcete vašim zákazníkům nabídnout výhodnou slevu na nákup u nás, neváhejte nás kontaktovat.

Proč spolupracovat právě s námi?

Provizní systém

Vydělávejte s námi prostřednictvím unikátního provizního systému. Jak na to? Umístěte si na své stránky naše kvalitně zpracované grafické reklamní prvky, které prezentují přímo e-shop nebo konkrétní produkt. V současnosti nabízíme přes 21 862 000 položek a tento počet se neustále zvyšuje.

Za každé prodané zboží pomocí provizního systému může provizní partner získat provizi do výše 10 % (dle druhu prodaného zboží). Pokud zákazník navštíví e-shop přes reklamní prvek, nenakoupí na poprvé, ale během následujících 30 dní nakoupí již přímo z e-shopu, je i v tomto případě přiznána provize v patřičné výši.

Jaké jsou výhody našeho provizního systému?

Počet partnerů je nyní naplněn.

Právě ale pracujeme na rozšíření systému a tak v blízké době budeme nabírat další partnery. Zanechejte na sebe kontakt a my se vám ozveme, jakmile se tak stane. Děkujeme za pochopení.

Vydělávejte s námi. Prodávejte naše zboží přes svůj e-shop.

Jak to funguje?

Počet partnerů je nyní naplněn.

Právě ale pracujeme na rozšíření systému a tak v blízké době budeme nabírat další partnery. Zanechejte na sebe kontakt a my se vám ozveme, jakmile se tak stane. Děkujeme za pochopení.Zanechte na sebe kontakt a dáme vám vědět
Vložte prosím e-mailovou adresu nebo telefonNěco málo o vás. Adresa webu a krátký popis zaměření a publika.

Odpovíme vám jakmile bude uvolněno místo pro další partnery.

O tomto obchoděOsobní odběr Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, ČB a 4319 dalších

Copyright ©2008-21 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíMapa stránek


Můj účet: Přihlásit se
Jsme tu pro vás jako obvykle. Zákaznická podpora a doručení zásilek bez omezení.

Nákupní košík ( prázdný )

Nakupte za 1 199 Kč a
máte doručení zdarma.

Nacházíte se: