Will You Catch Me? / Nejlevnější knihy
Will You Catch Me?

Kód: 18354107

Will You Catch Me?

Autor Jane Elson

From the author of A Room Full of Chocolate comes a heartwarming story about identity and courage, and a tremendous young girl who cares for her alcoholic mother. For fans of Jacqueline Wilson and Sarah Lean.

211

Původní cena: 253 Kč

Ušetříte 42 Kč

Dostupnost:

50 % šanceMáme informaci, že by titul mohl být dostupný. Na základě vaší objednávky se ho pokusíme do 6 týdnů zajistit.
Prohledáme celý svět

Informovat o naskladnění

Přidat mezi přání

Mohlo by se vám také líbit

Dárkový poukaz: Radost zaručena

Objednat dárkový poukazVíce informací

Informovat o naskladnění knihy

Informovat o naskladnění knihy


Souhlas - Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním osobních údajů k obchodním sdělením.

Zašleme vám zprávu jakmile knihu naskladníme

Zadejte do formuláře e-mailovou adresu a jakmile knihu naskladníme, zašleme vám o tom zprávu. Pohlídáme vše za vás.

Více informací o knize Will You Catch Me?

Nákupem získáte 21 bodů

Anotace knihy

From the author of A Room Full of Chocolate comes a heartwarming story about identity and courage, and a tremendous young girl who cares for her alcoholic mother. For fans of Jacqueline Wilson and Sarah Lean.

Parametry knihy

Zařazení knihy Knihy v angličtině Children's, Teenage & educational Personal & social issues (Children's / Teenage) Personal & social issues: drugs & addiction (Children's / Teenage)

Na knihu sleva pro
ISIC/ITIC držitele

211

Oblíbené z jiného soudku



Osobní odběr Praha, Brno a 7675 dalších

Copyright ©2008-22 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíCookies


Můj účet: Přihlásit se
Jsme tu pro vás jako obvykle. Zákaznická podpora a doručení zásilek bez omezení.

Nákupní košík ( prázdný )

Nakupte za 1 499 Kč a
máte doručení zdarma.

Nacházíte se: