Queen's Rising / Nejlevnější knihy
Queen's Rising

Kód: 18143000

Queen's Rising

Autor Rebecca Ross

A passionate story of intrigue, deception, truth and survival. A dazzling debut from an extraordinary new talent. Perfect for fans of SIX OF CROWS and Sarah J. Maas.

220


Očekávaná novinka
Vydání 30. 11. 2024

Informovat o naskladnění

Přidat mezi přání

Mohlo by se vám také líbit

Dárkový poukaz: Radost zaručena

Objednat dárkový poukazVíce informací

Informovat o naskladnění knihy

Informovat o naskladnění knihy


Souhlas - Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním osobních údajů k obchodním sdělením.

Zašleme vám zprávu jakmile knihu naskladníme

Zadejte do formuláře e-mailovou adresu a jakmile knihu naskladníme, zašleme vám o tom zprávu. Pohlídáme vše za vás.

Více informací o knize Queen's Rising

Nákupem získáte 22 bodů

Anotace knihy

A passionate story of intrigue, deception, truth and survival. A dazzling debut from an extraordinary new talent. Perfect for fans of SIX OF CROWS and Sarah J. Maas.

Parametry knihy

Zařazení knihy Knihy v angličtině Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories Romance & relationships stories (Children's / Teenage)

220

Oblíbené z jiného soudku



Osobní odběr Praha, Brno a 12903 dalších

Copyright ©2008-24 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíCookies


Můj účet: Přihlásit se
Všechny knihy světa na jednom místě. Navíc za skvělé ceny.

Nákupní košík ( prázdný )

Vyzvednutí v Zásilkovně
zdarma nad 1 499 Kč.

Nacházíte se: