I Have to Tell You Something / Nejlevnější knihy
I Have to Tell You Something

Kód: 39480757

I Have to Tell You Something

Autor Zara Bas

A collection of modern poetry and prose to cradle, comfort, guide and hold space for emotions big and small. Fans of Yung Pueblo, Courtney Peppernell, and Brene Brown are sure to enjoy. I Have to Tell You Something is Zara Bas's ... celý popis

551


Skladem u dodavatele
Odesíláme za 15-20 dnů
Přidat mezi přání

Mohlo by se vám také líbit

Darujte tuto knihu ještě dnes
  1. Objednejte knihu a zvolte Zaslat jako dárek.
  2. Obratem obdržíte darovací poukaz na knihu, který můžete ihned předat obdarovanému.
  3. Knihu zašleme na adresu obdarovaného, o nic se nestaráte.

Více informací

Více informací o knize I Have to Tell You Something

Nákupem získáte 55 bodů

Anotace knihy

A collection of modern poetry and prose to cradle, comfort, guide and hold space for emotions big and small. Fans of Yung Pueblo, Courtney Peppernell, and Brene Brown are sure to enjoy.

I Have to Tell You Something is Zara Bas's first book of pieces written from the most tender depths of a healing heart exploring themes of love, loss, grief, loneliness and self-worth. Split into two sections of soft and hard truths, these are the words your inner child needed to hear.

Parametry knihy

Zařazení knihy Knihy v němčině Belletristik Lyrik, Dramatik

551

Oblíbené z jiného soudku



Osobní odběr Praha, Brno a 12903 dalších

Copyright ©2008-24 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíCookies


Můj účet: Přihlásit se
Všechny knihy světa na jednom místě. Navíc za skvělé ceny.

Nákupní košík ( prázdný )

Vyzvednutí v Zásilkovně
zdarma nad 1 499 Kč.

Nacházíte se: