Hideaway / Nejlevnější knihy
Hideaway

Kód: 18819302

Hideaway

Autor Penelope Douglas

DEVIL'S NIGHT is returning! Hiding places, chases, and all the games are back...BANKS Buried in the shadows of the city, there’s a hotel called The Pope. Ailing, empty, and dark—it sits abandoned and surrounded by a forgotten mys ... celý popis


Momentálně nedostupné

Informovat o naskladnění

Přidat mezi přání

Mohlo by se vám také líbit

Informovat o naskladnění knihy

Informovat o naskladnění knihy


Souhlas - Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním osobních údajů k obchodním sdělením.

Zašleme vám zprávu jakmile knihu naskladníme

Zadejte do formuláře e-mailovou adresu a jakmile knihu naskladníme, zašleme vám o tom zprávu. Pohlídáme vše za vás.

Více informací o knize Hideaway

Anotace knihy

DEVIL'S NIGHT is returning!

Hiding places, chases, and all the games are back...BANKS Buried in the shadows of the city, there’s a hotel called The Pope. Ailing, empty, and dark—it sits abandoned and surrounded by a forgotten mystery. But you think it’s true, don’t you, Kai Mori? The story about the hidden twelfth floor. The mystery of the dark guest who never checked in and never checks out. You think I can help you find that secret hideaway and get to him, don’t you?You and your friends can try to scare me. You can try to push me. Because even though I struggle to hide everything I feel when you look at me—and have ever since I was a girl—I think maybe what you seek is so much closer than you’ll ever realize. I will never betray him. So sit tight. On Devil’s Night, the hunt will be coming to you. KAI You have no idea what I seek, Little One. You don’t know what I had to become to survive three years in prison for a crime I would gladly commit again. No one can know what I’ve turned into.I want that hotel, I want to find him, and I want this over.I want my life back.But the more I’m around you, the more I realize this new me is exactly who I was meant to be.So come on, kid. Don’t chicken out. My house is on the hill. So many ways in, and good luck finding your way out.

I’ve seen your hideaway. Time to see mine.

*Hideaway is a romantic suspense suitable for ages 18+. While the romance is a stand-alone, the plot is a continuation of events that began in CORRUPT (Devil's Night, #1). It is strongly recommended that you have read Corrupt prior to reading this.

Parametry knihy

Oblíbené z jiného soudkuOsobní odběr Praha, Brno a 12903 dalších

Copyright ©2008-24 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíCookies


Můj účet: Přihlásit se
Všechny knihy světa na jednom místě. Navíc za skvělé ceny.

Nákupní košík ( prázdný )

Vyzvednutí v Zásilkovně
zdarma nad 1 499 Kč.

Nacházíte se: