Good Morning, Midnight / Nejlevnější knihy
Good Morning, Midnight

Kód: 14433621

Good Morning, Midnight

Autor Lily Brooks-Dalton

For readers of Station Eleven and The Snow Child, Lily Brooks-Dalton's haunting debut is the unforgettable story of two outsiders--a lonely scientist in the Arctic and an astronaut trying to return to Earth--as they grapple with ... celý popis

321

Původní cena: 399 Kč

Ušetříte 78 Kč


Skladem u dodavatele
Odesíláme do 4 dnů
Přidat mezi přání

Mohlo by se vám také líbit

Darujte tuto knihu ještě dnes
  1. Objednejte knihu a zvolte Zaslat jako dárek.
  2. Obratem obdržíte darovací poukaz na knihu, který můžete ihned předat obdarovanému.
  3. Knihu zašleme na adresu obdarovaného, o nic se nestaráte.

Vzor darovacího poukazu pro tuto knihuVíce informací

Více informací o knize Good Morning, Midnight

Nákupem získáte 32 bodů

Anotace knihy

For readers of Station Eleven and The Snow Child, Lily Brooks-Dalton's haunting debut is the unforgettable story of two outsiders--a lonely scientist in the Arctic and an astronaut trying to return to Earth--as they grapple with love, reg

Parametry knihy
Na knihu sleva pro
ISIC/ITIC držitele

321



Osobní odběr Praha, Brno a 8179 dalších

Copyright ©2008-22 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíCookies


Můj účet: Přihlásit se
Jsme tu pro vás jako obvykle. Zákaznická podpora a doručení zásilek bez omezení.

Nákupní košík ( prázdný )

Nakupte za 1 499 Kč a
máte doručení zdarma.

Nacházíte se: