Kicking the Bucket List / Nejlevnější knihy
Kicking the Bucket List

Kód: 01001371

Kicking the Bucket List

Autor Cathy Hopkins

Three sisters. Their mother's dying wish. One last chance to be a family...The stunning debut for fans of Celia Imrie and Fern Britton.

280

Původní cena: 298 Kč

Ušetříte 18 Kč


Skladem u dodavatele
04.01.2019

Informovat o naskladnění

Přidat mezi přání

Mohlo by se vám také líbit

Darujte tuto knihu ještě dnes
  1. Objednejte knihu a zvolte Zaslat jako dárek.
  2. Obratem obdržíte darovací poukaz na knihu, který můžete ihned předat obdarovanému.
  3. Knihu zašleme na adresu obdarovaného, o nic se nestaráte.

Vzor darovacího poukazu pro tuto knihuVíce informací

Informovat o naskladnění knihy

Informovat o naskladnění knihy


Souhlas - Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním osobních údajů k obchodním sdělením.

Zašleme vám zprávu jakmile knihu naskladníme

Zadejte do formuláře e-mailovou adresu a jakmile knihu naskladníme, zašleme vám o tom zprávu. Pohlídáme vše za vás.

Více informací o knize Kicking the Bucket List

Nákupem získáte 28 bodů

Anotace knihy

Three sisters. Their mother's dying wish. One last chance to be a family...The stunning debut for fans of Celia Imrie and Fern Britton.

Parametry knihy

Zařazení knihy Knihy v angličtině Fiction & related items Romance Adult & contemporary romance

Na knihu sleva pro
ISIC/ITIC držitele

280

Oblíbené z jiného soudku


Můžete nám věřit - jsme držiteli několika prestižních certifikátů dlouhodobé zákaznické spokojenosti.


Osobní odběr Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, ČB a 2054 dalších

Copyright ©2008-18 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíMapa stránek


Můj účet: Přihlásit se

Doručení:

Unikátní knihkupectví s nejširší nabídkou knih v Česku. Navíc za skvělé ceny.

Nákupní košík ( prázdný )

Nakupte za 899 Kč a
máte doručení zdarma.

Nacházíte se: