Kicking the Bucket List

Kód: 01001371

Kicking the Bucket List

Autor Cathy Hopkins

Three sisters. Their mother's dying wish. One last chance to be a family...The stunning debut for fans of Celia Imrie and Fern Britton.

201

Původní cena: 300 Kč

Ušetříte 99 Kč


Skladem u dodavatele
Odesíláme za 4-6 dnů
Přidat mezi přání

Mohlo by se vám také líbit

Dárkový poukaz: Radost zaručena

Objednat dárkový poukazVíce informací

Více informací o knize Kicking the Bucket List

Nákupem získáte 20 bodů

Anotace knihy

Three sisters. Their mother's dying wish. One last chance to be a family...The stunning debut for fans of Celia Imrie and Fern Britton.

Parametry knihy

Zařazení knihy Knihy v angličtině Fiction & related items Romance Adult & contemporary romance

Na knihu sleva pro
ISIC/ITIC držitele

201

Oblíbené z jiného soudku


Můžete nám věřit - jsme držiteli několika prestižních certifikátů dlouhodobé zákaznické spokojenosti.


Osobní odběr Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, ČB a 1764 dalších

Copyright ©2008-19 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíMapa stránek


Můj účet: Přihlásit se

Doručení:

Unikátní knihkupectví s nejširší nabídkou knih v Česku. Navíc za skvělé ceny.

Nákupní košík ( prázdný )

Nakupte za 1 199 Kč a
máte doručení zdarma.

Nacházíte se: