I'll Give You the Sun

Kód: 09022059

I'll Give You the Sun

Autor Jandy Nelson

From the acclaimed, award-winning author of The Sky Is Everywhere, a radiant novel that will leave you breathless with tears and giddy with laughter - all at once. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell.

239

Původní cena: 288 Kč

Doručíme do Vánoc


Skladem u dodavatele
Odesíláme za 5-8 dnů
Přidat mezi přání

Mohlo by se vám také líbit

Dárkový poukaz: Radost zaručena

Objednat dárkový poukazVíce informací

Více informací o knize I'll Give You the Sun

Nákupem získáte 24 bodů

Anotace knihy

From the acclaimed, award-winning author of The Sky Is Everywhere, a radiant novel that will leave you breathless with tears and giddy with laughter - all at once. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell.

Parametry knihy

Zařazení knihy Knihy v angličtině Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories General fiction (Children's / Teenage)

Na knihu sleva pro
ISIC/ITIC držitele

239

Oblíbené z jiného soudku



Osobní odběr Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, ČB a 4094 dalších

Copyright ©2008-21 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíMapa stránek


Můj účet: Přihlásit se
Jsme tu pro vás jako obvykle. Zákaznická podpora a doručení zásilek bez omezení.

Nákupní košík ( prázdný )

Nakupte za 1 199 Kč a
máte doručení zdarma.

Nacházíte se: