I'll Give You the Sun / Nejlevnější knihy
I'll Give You the Sun

Kód: 09022059

I'll Give You the Sun

Autor Jandy Nelson

From the acclaimed, award-winning author of The Sky Is Everywhere, a radiant novel that will leave you breathless with tears and giddy with laughter - all at once. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell. ... celý popis

187

Původní cena: 288 Kč

Ušetříte 101 Kč


Skladem u dodavatele
Odesíláme za 3-5 dnů
Přidat mezi přání

Mohlo by se vám také líbit

Darujte tuto knihu ještě dnes
  1. Objednejte knihu a zvolte Zaslat jako dárek.
  2. Obratem obdržíte darovací poukaz na knihu, který můžete ihned předat obdarovanému.
  3. Knihu zašleme na adresu obdarovaného, o nic se nestaráte.

Vzor darovacího poukazu pro tuto knihuVíce informací

Více informací o knize I'll Give You the Sun

Nákupem získáte 19 bodů

Anotace knihy

From the acclaimed, award-winning author of The Sky Is Everywhere, a radiant novel that will leave you breathless with tears and giddy with laughter - all at once. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell.

Parametry knihy

Zařazení knihy Knihy v angličtině Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories General fiction (Children's / Teenage)

Na knihu sleva pro
ISIC/ITIC držitele

187

Oblíbené z jiného soudku



Osobní odběr Praha, Brno a 7872 dalších

Copyright ©2008-22 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíCookies


Můj účet: Přihlásit se
Jsme tu pro vás jako obvykle. Zákaznická podpora a doručení zásilek bez omezení.

Nákupní košík ( prázdný )

Nakupte za 1 499 Kč a
máte doručení zdarma.

Nacházíte se: