Call It What You Want / Nejlevnější knihy
Call It What You Want

Kód: 20363987

Call It What You Want

Autor Brigid Kemmerer

From the author of the Zoella Book Club-pick Letters to the Lost comes another emotionally complex, romantic story about two teens struggling to unpick the grey area between right and wrong, perfect for fans of John Green and Jenn ... celý popis

212

Původní cena: 288 Kč

Ušetříte 76 Kč


Skladem u dodavatele
Odesíláme za 3-5 dnů
Přidat mezi přání

Mohlo by se vám také líbit

Dárkový poukaz: Radost zaručena

Objednat dárkový poukazVíce informací

Více informací o knize Call It What You Want

Nákupem získáte 21 bodů

Anotace knihy

From the author of the Zoella Book Club-pick Letters to the Lost comes another emotionally complex, romantic story about two teens struggling to unpick the grey area between right and wrong, perfect for fans of John Green and Jennifer Niven

Parametry knihy

Zařazení knihy Knihy v angličtině Children's, Teenage & educational Personal & social issues (Children's / Teenage) Personal & social issues: family issues (Children's / Teenage)

Na knihu sleva pro
ISIC/ITIC držitele

212

Oblíbené z jiného soudku



Osobní odběr Praha, Brno a 8314 dalších

Copyright ©2008-22 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíCookies


Můj účet: Přihlásit se
Jsme tu pro vás jako obvykle. Zákaznická podpora a doručení zásilek bez omezení.

Nákupní košík ( prázdný )

Nakupte za 1 499 Kč a
máte doručení zdarma.

Nacházíte se: