An Assassin's Guide to Love and Treason

Kód: 19764866

An Assassin's Guide to Love and Treason

Autor BOECKER

Philippa Gregory meets Mr. and Mrs. Smith in this witty and thrilling action-adventure novel of star-crossed assassins in Elizabethan England. Perfect for fans of My Lady Jane and The Gentleman's Guide to Vice and Virtue.

462

Původní cena: 544 Kč

Ušetříte 82 Kč


Skladem u dodavatele
Odesíláme za 14-24 dnů
Přidat mezi přání

Mohlo by se vám také líbit

Darujte tuto knihu ještě dnes
  1. Objednejte knihu a zvolte Zaslat jako dárek.
  2. Obratem obdržíte darovací poukaz na knihu, který můžete ihned předat obdarovanému.
  3. Knihu zašleme na adresu obdarovaného, o nic se nestaráte.

Vzor darovacího poukazu pro tuto knihuVíce informací

Více informací o knize An Assassin's Guide to Love and Treason

Nákupem získáte 46 bodů

Anotace knihy

Philippa Gregory meets Mr. and Mrs. Smith in this witty and thrilling action-adventure novel of star-crossed assassins in Elizabethan England. Perfect for fans of My Lady Jane and The Gentleman's Guide to Vice and Virtue.

Parametry knihy

Zařazení knihy Knihy v angličtině Children's, Teenage & educational Children's / Teenage fiction & true stories Adventure stories (Children's / Teenage)

Na knihu sleva pro
ISIC/ITIC držitele

462

Oblíbené z jiného soudku



Osobní odběr Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, ČB a 3683 dalších

Copyright ©2008-20 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíMapa stránek


Můj účet: Přihlásit se
Jsme tu pro vás jako obvykle. Zákaznická podpora a doručení zásilek bez omezení.

Nákupní košík ( prázdný )

Nakupte za 1 199 Kč a
máte doručení zdarma.

Nacházíte se: