Aktuální situace kvůli COVID-19

Naši drazí zákazníci. Jsme tu pro vás jako vždy a děláme všechno proto, aby se k vám nové knihy dostali co nejdříve. Jako nejrychlejší způsob doručení vašeho knižního balíčku doporučujeme kurýra PPL.

Osobní odběry v pobočkách Zásilkovny

Pobočky Zásilkoven zůstávají otevřené! Výdej zásilek na výdejních místech je vládou povolen, a to i v jinak zavřených obchodech! Ve vztahu k provozu výdejních míst Zásilkovny vás informujeme, že jsou povoleny cesty osob nezbytně nutné k využívání poštovních služeb. Zásilkovna je registrovaným poskytovatelem poštovních služeb. Cesta osob pro podání i vyzvednutí zásilek je tedy taktéž povolena.

Upozorňujeme, že na výdejních místech Zásilkoven jsou aktuálně akceptovány pouze bezkontaktní platby, tj. platby kartou.

Pokud jste si vybrali jako způsob doručení Zásilkovnu a vaši objednávku jsme ještě neodeslali, je možné způsob doručení změnit. Kontaktujte nás prosím. Společně vše vyřešíme.

Převzetí knižního balíčku od kurýra

Práce kurýru si velmi ceníme. V tomto náročném období vykonávají obdivuhodnou práci a proto chceme, aby předání zásilek proběhlo bez problémů.

Jak na to?

O tomto obchoděOsobní odběr Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, ČB a 3081 dalších

Copyright ©2008-20 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíMapa stránek


Můj účet: Přihlásit se
Jsme tu pro vás jako obvykle. Zákaznická podpora a doručení zásilek bez omezení.

Nákupní košík ( prázdný )

Nakupte za 1 199 Kč a
máte doručení zdarma.

Nacházíte se: